Total Pageviews

3 February 2020

Murid Juara Permata SMK Cheras


SENARAI NAMA MURID JUARA

Hari ini saya memperkenalkan barisan murid Juara Permata untuk tahun 2020 iaitu top 6 bagi setiap tingkatan. Untuk unit bimbingan dan kaunseling, murid murid ini merupakan murid kaunseling berfokus untuk psikososial kategori murid cemerlang. 

Unit peningkatan akademik pula merancang aktiviti kurikulum untuk mereka dalam meningkatkan kecemerlangan akademik. 

Semoga berjaya anak -anak semua :) 

Murid JUara Ting 5


TING 5 
1.       HALIMATUL NADHIRAH BT MOHD NASIR                            5 ALPHA
2.       ERICA EMELIN TANG                                                                5 ALPHA
3.       LEE BOON YAO EMMANUEL                                                   5 ALPHA
4.       MUHAMMAD AZAM AIMAN B MOHD AZMI@NORDIN    5 GAMMA
5.       ANIS SOFEA NURMAISARA BT MOHD ZAMRI                      5 ALPHA
6.       LIM SHEN SHEN                                                                        5 ALKHAWARIZMI
7.       CHOW JIAN LIANG                                                                   5 GAMMA






TING 1
1.       MUHAMMAD MIKAIL BIN MOHAMMAD IZZUDIN             1 IMTIAZ
2.       NORHANNAH ZAHIDA BT NOR AZIDI                                    1 SAPELELE
3.       FARAH LIYANA BT MOHD FADIL                                             1 IMTIAZ
4.       NURUL IZZATI BINTI MOHD NOR HISHAM                           1 IMTIAZ
5.       AZFARIS HAIKAL BIN RIDZUAN                                               1 IMTIAZ
6.       NUR SABIHAH BT MOHD AZUAN                             1 IMTIAZ

Murid Juara Tingkatan 2

TING 2
1.       NURFARZANA BT SHARANI                                                     2 IMTIAZ
2.       NUR SYAKIREEN IZATUL BT SAHARI                                      2 IMTIAZ
3.       AISYAH BT KHALID                                                                   2 IMTIAZ
4.       NUR NAJIHAH BT MOHAMAD NORLIZAM                            2 IMTIAZ
5.       NUR ATIKAH NAJWA BT RADZUAN                   2   IMTIAZ              
- HAZIQ IRFAN                                                                 2 IMTIYAZ


                                           Murid Juara Ting 3
                                          

TING 3
1.       NUR LYANA NORFADZLY                                                         3 IMTIAZ
2.       ADLIN HANI BT MOHAMMAD NURDIN                                3 IMTIAZ
3.       SHARMINDREN SIVAPALAN                                                    3 MAKMUR
4.       NUR ALYA NATASHA BT MOHAMAD HAIRUL AZHAR         3 IMTIAZ
5.       NUR ADRIANA TAHANI BT SAIFUL FAHMI                            3 LUHUR
6.       NUR MAISARAH BT MOHAMAD SIDEK                                3 MAKMUR
7.       NUR LIYANA SAFIYAA BT FIRDAUS                                        3 IMTIAZ
8.       ONG CHENG WAI                                                                     3 MAKMUR
9.       MUHAMMAD IRSYAD SYAWAL B ROMZEE                          3 IMTIAZ
10.   AQIF SYAUKI BIN SYAHRUDDIN                                             3 IMTIAZ




 
TING 4 (SEKURANG-KURANGNYA 5A)
1.     MUHAMMAD ZARIF B MOHD NAZIR
2.     AFRINA HANI BT KHAIRUL NIZAM 
3.     MUHAMAD ARIF B MOHD YUSAINI
4.     MUHAMMAD LUTFAN FARIHIN B MOHD SHAHRIR
5.     SHARIFAH AIREEN BATRISYIA BT SYED FAIZAL 
6.     NUR SYAHDINA AQILAH BT AINUDDIN



























































No comments: