Total Pageviews

19 October 2018

Anugerah HEM SMK Cheras 2018


Majlis Anugerah HEM dan Kokurikulum diadakan pada 17 Oktober 2018 bertempat di dewan sekolah dengan dirasmikan oleh 

Perasmi : Anugerah HEM & Kokurikulum

En Mohd Amran B.Mohd Haris,
Pengarah Jabatan Kebudayaan dan Kesenian Negara Wilayah Persekutuan KL
Berikut saya kongsikan senarai penerima anu




ANUGERAH IKON MURID TAHUN 2018
BALQIS BINTI HASANUDIN  5 ALPHA

KATEGORI THE ANT ' SAHSIAH TERPUJI ' TAHUN 2018
1)JASMITHA A/P GANESAN1 AMANAH
2)AHMAD HASBULLAH SAIT BIN AHMAD FARID1 IMTIYAZ
3)ARISSA SURAYA BINTI KAMARUL HISHAM1 GAMELAN
4)NURAINA FARISHA BINTI MOHAMAD FADIL1 LUHUR
5)AQMAR 'AKASYAH BINTI MOHD NOOR
2 IMTIYAZ
6)ANGELA FOONG WAN THENG2 JUJUR
7)ASHWINI A/P SIVALINGAM3 AMANAH
8)HALIMATUL NADHIRAH BINTI MOHD NASIR3 IMTIYAZ
9)JOSEPH LOK KAH ONN3 GIGIH
10)NURUL FATIHAH BINTI AZMAN
4 ALPHA
11)DIYANA AKMALIYA BINTI MUSDAE
4 AL-FARABI
12)NUR FAHIZAH BINTI AZMI
4 AL-KHAWARIZMI
13)ALIA SHAZEERA BINTI PUAAT
4 AR-RAZI
14)ALEEYA SYAZWINA BINTI HAIRULFATTA 4 AL-KINDI
15)ANNABAQ BINTI ASWADY
5 ALPHA
16 )ADRIANNA BINTI WAHID
5 BETA
17)AMAL AMANI BINTI MOHAMED ZAIDI5 GAMMA
18)ERRA ZAIRANI NABILLA BINTI MOHD ZAID5 AL-FARABI
19)ANDREW LEE DE JIAN
5 AL-BIRUNI
20)SITI ZULAIKHA BINTI ZULBAHRIN
5 AL-KINDI
21)UMIE NAZURA BINTI MOHD ARISTO
5 IBNU RUSYD
22)MUHAMMAD HAIKAL HAFIZI BIN MOHD NASIR 5 IBNU SINA






A) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID (PRS)
1)ERRA ZAIRANI NABILLA BINTI MOHD ZAID5 AL-FARABI
2)NUR'AIN NAJWA BINTI AMEL AMZAH5 IBNU RUSYD

B) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID ( MAJALAH CERIA )
1)MUHAMMAD HAIKAL HAFIZI BIN MOHD NASIR 5 IBNU SINA
2)ARSHAD ALIF BIN ABDUL RAMLI
5 ALPHA

C) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID
( AJK PENGHAYATAN SAHSIAH )
1)JOSEPH LOK KAH ONN3 GIGIH
2)YAALINI A/P KALIANA SUNDRAM
4 AL-KHAWARIZMI

D) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID ( SPBT )
1)ONG CHUN KIT5 AL-FARABI
2)KOK WAI SENG5 AL-FARABI
E) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID ( AJK PERHIMPUNAN )
1)ALEX KOH KIEW CHUNG
5 AL-BIRUNI
2)ALIFAH ILYANA BINTI MOHAMED ZAIDI4 ALPHA

F) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID ( KETUA KELAS )
1)MUHAMMAD AMIRUL BIN ABDUL RAZAK3 BESTARI
2)MUHAMMAD NABIL MIKHAIL BIN RAZALI2 IMTIYAZ
3)MUHAMMAD HAZIQ BIN ROHAIZAN2 LUHUR
4) MUHAMMAD RAZIQ BIN MUHAMAD ANUAR2 MAKMUR

G) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID ( PEN. KETUA KELAS )

1)LUQMAN NUR HAFEEZ BIN ABU KASSIM4 BETA
2)NURUL AZRA IRDINA BINTI MOHD NOR HISHAM5 AL FARABI
3)NUR AFIFAH BINTI PAHAZERI1 SETIA
4) SITI NUR HASLINA BINTI HAMZAH2 GIGIH
H) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID ( BACAAN YAASIN)
1)MUHAMMAD ALIF AIMAN BIN KHALID5 AL-FARABI
2)MUHAMMAD AIZAT AZIZI BIN MOHD EDDIN5 GAMMA

I) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID ( BACAAN DOA)
1)MUHAMMAD IZZ RUSYAIDI BIN MOHD NIDZAM4 AL-FARABI
2)DANIAL AKMAL BIN SHAMSUDDIN
4 GAMMA
J) ANUGERAH KHAS KEPIMPINAN MURID ( KEBAJIKAN)
1)MUHAMMAD ARIF BIN NORSHAREN4 AL-FARABI
2)NUR AISYAH BINTI ROSZAIMI5 AL-FARABI
ANUGERAH KELAS TERBERSIH DAN PAK21 KESELURUHAN TAHUN 2018


H) ANUGERAH KELAS TERBERSIH KESELURUHAN
1)MUHAMMAD DANIAL BIN MOHAMAD SIDEK 3 IMTIYAZ
2)KAMARIAH BINTI ZAINUDDIN
 PN HASMA ZATI BT HASHIM


IMTIYAZ
NAIB JOHAN PN NORMILAH BT MOHD NOH
3)MUHAMMAD ZAKWAN DANISH BIN ZULKARNAIN 3 GAMELAN

TEMPAT KE 3 PN MURNI BT MAT JALI
4)THENG KAI LING

PERALIHAN 1 JOHAN CIK TUONG LOY MUI
5)LAI ZI YING PERALIHAN 2
NAIB JOHAN PN ANG CHOON AI


ANUGERAH KELAS PAK 21 KESELURUHAN
1)MUHAMMAD HAZIQ IZHAM1 IMTIYAZ JOHAN
PN NORMILAH BT MOHD NOH
2)NUR MAIZUN NAJIHAH BINTI ZULKAPLI
3 IMTIYAZ
NAIB JOHAN PN HASMA ZATI BT HASHIM
3)MUHAMMAD AMIRRUL BIN RASTAM EFFENDI 4 IBNU RUSYD
TEMPAT KE 3 PN NORLIZA BT RAFIE

Sesi petang
4)LAI ZI YING PERALIHAN 2
JOHAN PN ANG CHOON AI
5)MUHAMMAD AFIQ IQMAL BIN NORFISHAM 1 MAKMUR
NAIB JOHAN
PN NOR HIDAYATUL AKMAL BT ABDUL MALEK
Anugerah Kelas PAK 21

                      Anugerah Kelas PAK 21
                      Anugerah Kelas PAK 21

                     Anugerah Kelas PAK 21

                      Anugerah Kelas PAK 21

                      Anugerah Kelas PAK 21



                      Anugerah Kelas PAK 21    


                       Anugerah Kelas PAK 21


AMALAN BAIK MURID TERTINGGI
1) ANIS SOFEA NURMAISARA BINTI MOHD ZAMRI 87  3 IMTIYAZ
2)KAMELIA NATASHA BINTI KAMARUDIN 76  3 IMTIYAZ
3)ADLIN HANI BINTI MOHAMMAD NURDIN 66  1 IMTIYAZ
4) ELYQA FARRA NADHIRAH BINTI MOHAMAD ARIFFIN 65   3 IMTIYAZ
5)AYUNI AMANINA BINTI AB AZIZ
64  3 IMTIYAZ
6)NUR HANA HUMAIRA BINTI RODZAINI 62 3 IMTIYAZ
7)MUHAMMAD FATEH BIN MOHD MOIN 56  1 IMTIYAZ
8)AISYAH SALIHAH BINTI MOHD SALAHUDDIN 52 2 IMTIYAZ
9)MUHAMMAD QAMARUL HISYAM BIN MOHD SHUKRI 52 2 IMTIYAZ
10)MUHAMMAD LUTFAN FARIHIN BIN MOHD SHAHRIR 51 2 IMTIYAZ
*Sumber data diambil dari laman SSDM











ANUGERAH PROGRAM SUIT THE ULTIMATE iaitu murid cemerlang dalam peperiksaan

            Anugerah Ultimate murid ting 1
             Anugerah Ultimate murid ting 2
            Anugerah Ultimate murid ting 3
            Anugerah Ultimate murid ting 4

Anugerah  ULTIMATE
murid yg mendapat result terbaik dalam peperiksaan tingkatan 5. 

Anugerah The Butterfly murid peningkatan sahsiah terpuji




Anugerah Butterly murid yg menunjukkan peningkstan disiplin murid.
Tahniah Umair, Nor Muhammad dan Haris

ANUGERAH CEMERLANG PENGURUSAN SUB UNIT HEM

1. UNIT BIMBINGAN DAN KAUNSELING JOHAN
2. UNIT DISIPLIN NAIB  JOHAN
3. KEBAJIKAN DAN BIASISWA TEMPAT KETIGA




Unit Disiplin 

Unit Kebajikan
 


ANUGERAH CEMERLANG PENGURUSAN BUKU JADUAL KEDATANGAN MURID

1 PN ANG CHOON AI PERALIHAN 2
2 PN AISYATUL NAZLIAH BINTI ABDUL RANI 1 SETIA
3 PN NOR HIDAYATUL AKMAL BINTI ABDUL MALEK 1 MAKMUR
4 PN NURUL HAMIZA BINTI NODZARI 2 MAKMUR
5 CIK HAMIZAH BINTI MD ARIS 2 GIGIH
6 EN MOHD NASRUN BIN AHMAD 2 IMTIYAZ
7 CIK JAMALIAH AZMIRAKARIMAH BINTI MOHD ALI 5 AL-BIRUNI
8 EN MOHD RIZAL BIN MAT SALIM 5 AL-FARABI

ANUGERAH KHAS INOVASI / KAJIAN TINDAKAN

1UNIT DISIPLIN PROGRAM TOPAZ
EN MOHD NOOR B MAT DERIS

2)UNIT BIMBINGAN DAN KAUNSELING PROGRAM e-PRS
PN NURHAIZA BT CHE MAT
PN ROZINANI BT AWANG
PN RAUDZAH BT A.RAHMAN

3)UNIT KEBERSIHAN DAN KECERIAAN
PROGRAM EUREKA
PN NORMILAH BT MOHD NOH
EN MOHD IKHWAN B CHE MUDA


ANUGERAH GURU KEY IN TERTINGGI DATA MURID SAHSIAH TERPUJI DALAM SSDM 2018
TOP 5

1NAFSAH BINTI MOHD SHAH 770
2HASMA ZATI BINTI HASHIM 680
3THAHABIAN BINTI AB RAHMAN 679
4UMIZAM ZAHARAH BINTI ISMAIL 454
5NURHAIZA BINTI CHE MAT 434

Anugerah Key In SSDM

Anugerah Key In SSDM



VLE FROG LAMAN HEM
1)UNIT PENGHAYATAN SAHSIAHJOHAN
PN THAHABIAN BT AB RAHMAN (MENTOR)
NURIN NABILA BINTI MOHD NAZRI (MENTEE)
SITI NURALISAH BINTI MOHD KHAIZAN (MENTEE)
MUHAMMAD IRFAN AQMAR BIN HAKIM (MENTEE)
2)UNIT PROGRAM SUIT
NAIB JOHAN
PN NAFSAH BINTI MOHD SHAH (MENTOR)
NUR HANA HUMAIRA BINTI RODZAINI (MENTEE)
KAMELIA NATASHA BINTI KAMARUDIN (MENTEE)
ANIS SOFEA NURMAISARA BINTI MOHD ZAMRI (MENTEE)
NUR JULIA HANA BINTI JALANI (MENTEE)
NUR SHAFIQA NAZIRA BINTI AHMAD (MENTEE)
3UNIT BIMBINGAN DAN KAUNSELINGTEMPAT KETIGA
PN NURHAIZA BINTI CHE MAT (MENTOR)
MUHAMMAD FARIETZ BIN SHARANI (MENTEE)
MUHAMMAD DANISH SHAH BIN KHAIRUDDIN (MENTEE)
SYED ALIM ALAUDDIN BIN SYED ROSLI (MENTEE)


VLE Fog Penghayatan Sahsiah

VLE Frog Program SUIT

VLE Frog UBK

ANUGERAH GURU AKTIF 'PAPAN KENYATAAN MENARIK DAN BERINFORMASI' 2018

1)EN MOHD RIZAL BIN MAT SALIM
2)PN HASMA ZATI BINTI HASHIM
3)PN TG LAILA SARI BINTI TG JUSOH
4)PN NORMILAH BINTI MOHD NOH
5)PN SITI AMRAH BINTI MOHD IDRIS
6)PN NORLIZA BINTI RAFIE
7)PN ANG CHOON AI
8) EN ABDUL RASYID BIN ZAKARIA















The leadership
Topic of the day
Lead your team 


No comments: